تحميل InPost Mobile 3.9.0 mod apk لأجهزة Android

اسم InPost Mobile
فئة تسوّق
بحجم 58.3MB
شعبية 2832
الناشر InPost Paczkomaty
نتيجة 6.0
تاريخ النشر 28/06/2022
تحميل تحميل
Google play

InPost Mobile Google Play

Mod Info:

InPost Mobile

InPost Mobile مقدمة اللعبة :

Nadawaj bez drukowania etykiety i otwieraj skrytki zdalnie z InPost Mobile!

Aplikacja InPost Mobile wprowadza szereg możliwości, dzięki którym korzystanie z Paczkomatów jest proste jak nigdy.

?Wysyłasz bez etykiety
Teraz możesz nadać paczkę wygodnie w InPost Mobile – bez drukowania etykiety i 24/7. Wystarczy zeskanować kod QR lub wpisać kod nadania w Paczkomacie i gotowe. Dodatkowo, jeśli wybierzesz nadanie w aplikacji, możesz wysłać paczkę z dowolnego Paczkomatu.

?Otwierasz skrytkę zdalnie
Jedną z głównych funkcji aplikacji jest usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu Paczkomatu. Wystarczy, że klikniesz odpowiedni przycisk w aplikacji – Twoja skrytka otworzy się sama! Dla każdej dostarczonej przesyłki widoczny jest również kod odbioru i/lub kod QR.

?Przedłużasz czas odbioru przesyłki
Każdy użytkownik aplikacji może wygodnie przedłużyć czas odbioru przesyłki z Paczkomatu o dodatkowe 24 h. Usługa przedłużenia czasu odbioru w aplikacji jest bardzo intuicyjna – na 12 godzin przed upłynięciem terminu odbioru paczki w aplikacji pojawi się przycisk „Przedłuż”. Należy w niego kliknąć, następnie zapłacić i… gotowe!

?Bez problemu przekierujesz paczkę kurierską
Nie będzie Cię w domu, a spodziewasz się kuriera InPost? Teraz w aplikacji możesz wygodnie przekierować paczkę kurierską do Paczkomatu, PaczkoPunktu lub do sąsiada. Wystarczy, że w aplikacji InPost Mobile na liście śledzenia lub w szczegółach przesyłki klikniesz w przycisk „Przekieruj” przy wybranej przesyłce kurierskiej, a następnie wybierzesz nową preferowaną opcję dostawy.

?Masz wszystkie paczki w jednym miejscu
Przesyłki, również te kurierskie, które w ciągu ostatnich 30 dni zostały zamówione na przypisany do aplikacji numer telefonu, będą widoczne od razu po zalogowaniu się. Paczki zostaną posortowane w zależności do tego, na jakim etapie podróży do Paczkomatu się znajdują. Każdej z nich możesz również nadać nazwę i opis.

?Odbierasz przesyłki w ramach Multiskrytki
Multiskrytka to opcja, która pozwala na odbieranie wielu przesyłek z jednej skrytki Paczkomatu. Paczki, które znalazły się w Multiskrytce, są w aplikacji zgrupowane w jeden komunikat i wyróżnione kolorem niebieskim.

?Masz Paczkomaty zawsze blisko siebie
W aplikacji z łatwością wyszukasz Paczkomaty i PaczkoPunkty. Wystarczy, że klikniesz na mapę, a przy włączonej lokalizacji aplikacja wskaże Ci najbliższe punkty InPost.

?Odbierasz paczki po drodze
Dzięki funkcji notyfikacji opartych na geofencingu, przypomnimy Ci o odbiorze paczki, gdy znajdziesz się w pobliżu Paczkomatu. Włącz powiadomienia dla InPost Mobile w swoim smartfonie, określ zasięg radaru w ustawieniach aplikacji i korzystaj z możliwości.

?Zawsze wiesz, gdzie jest Twoja paczka
Za pomocą aplikacji możesz śledzić wszystkie paczki, na które czekasz. Co więcej, dzięki powiadomieniom push na ekranie swojego telefonu, jesteś na bieżąco ze zmianami statusów przesyłki.

?Jesteś na bieżąco z centrum powiadomień
Dzięki centrum powiadomień zawsze wiesz, co się dzieje z Twoją przesyłką, a także otrzymujesz informację o nowych konkursach i ciekawych akcjach, które organizujemy.

?Płacisz bezgotówkowo za przesyłki pobraniowe
Możesz zapłacić za przesyłki pobraniowe dzięki szybkim przelewom PayByLink – to proste i wygodne rozwiązanie, które daje Ci swobodę i pełną kontrolę nad zamówieniem.

Tworzysz aplikację RAZEM Z NAMI!
Regularnie aktualizujemy produkt, odpowiadając na sugestie i zgłoszenia użytkowników. Aplikacja InPost Mobile ma być przede wszystkim dla Ciebie, dlatego słuchamy tego, co masz do powiedzenia.

InPost Mobile لقطة شاشة اللعبة :

InPost Mobile  لقطة شاشة

InPost Mobile  لقطة شاشة

InPost Mobile  لقطة شاشة

InPost Mobile  لقطة شاشة

InPost Mobile  لقطة شاشة

InPost Mobile  لقطة شاشة

InPost Mobile  لقطة شاشة

InPost Mobile (58.3MB)

Add a Comment

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *